Bezdrôtové WIFI pripojenie

Realizujeme:

  • Vytvorenie bezdrôtového pripojenia vo vašej domácnosti, kaviarni, reštaurácii, firme a pod.,
  • Pripojenie akéhokoľvek zariadenia k existujúcej bezdrôtovej sieti,
  • Bezdrôtové prepojenie dvoch bodov (až na vzdialenosti niekoľkých kilometrov),
  • Rozšírenie a zosilnenie signálu (pokrytia) existujúcej bezdrôtovej WIFI siete.

Nadštandardné vlastnosti IP kamier

Vytvorenie bezdrôtového pripojenia vo vašej domácnosti, kaviarni, reštaurácii, firme a pod.

Navrhneme Vám riešenie, ktoré umožní Vám, alebo Vašim zákazníkom využívať bezdrôtové pripojenie kdekoľvek vo Vašom objekte. Na základe Vami zadaných požiadaviek bezdrôtovú sieť nastavíme tak, aby bolo pripojenie stabilné a rýchle. Je možné vytvoriť zabezpečenú sieť (pre domácnosti a firmy...), do ktorej budete mať prístup iba Vy a ľudia, ktorým to povolíte, alebo je možné realizovať voľne prístupnú sieť (pre kaviarne, reštaurácie, bary, nákupné centrá...), do ktorej sa pripojí ktokoľvek.

Pripojenie akéhokoľvek zariadenia k existujúcej bezdrôtovej sieti.

K bezdrôtovej sieti pripojíme počítač, notebook, tlačiareň, PDA, mobilný telefón, fotoaparát, multimediálny prehrávač, alebo akékoľvek iné zariadenie s podporou WIFI pripojenia a vytvoríme tak prepojenie jednotlivých zariadení bez použitia káblov. Samozrejmosťou je správne nakonfigurovanie Vášho smerovača aj jednotlivých zariadení pripojených do siete.

Bezdrôtové prepojenie dvoch bodov.

V prípade, ak potrebujete prepojiť 2 alebo viac počítačových sietí na väčšiu vzdialenosť, je riešenie prepájania pomocou metalických káblov často nemožné alebo príliš nákladné. My Vám ponúkame možnosť prepojiť jednotlivé body bezdrôtovo, a to až na vzdialenosti niekoľkých kilometrov !!! Pomocou špeciálnych smerových antén a výkonných smerovačov bude toto prepojenie rýchle, stabilné a plne nahradí metalické prepoje. Zároveň však ponúkame aj riešenia prepojenia dvoch, alebo viacerých bodov na kratšie vzdialenosti, akými sú napr. výrobné haly, väčšie firmy, akademické priestory a pod.

Rozšírenie a zosilnenie signálu (pokrytia) existujúcej bezdrôtovej siete.

Častokrát sa stáva, že máte vo svojom byte, rodinnom dome alebo firme už nainštalované bezdrôtové WIFI pripojenie, no jeho dosah je v niektorých častiach objektu nepostačujúci. Taktiež sa môže stať, že je vo Vašom okolí nejaká voľne dostupná sieť, ale zasa je prístupná iba z istej časti Vášho objektu. V týchto prípadoch je možné slabý signál zosilniť a rozšíriť tak pokrytie do všetkých častí Vášho objektu.